Статистика |
---|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
Каталог статей
Всього матеріалів в каталозі: 7 Показано матеріалів: 1-7 |
|
На сцені актової зали приспущено Державний Прапор України із траурною стрічкою, напис: «Біль Чорнобиля: 1986-2015». Біля сцени — виставка учнівських рефератів, літератури, матеріалів із різ¬них газет, які стосуються чорнобильської катастро¬фи, фотографії пожежників та зруйнованого 4-го енергоблоку АЕС.
Голос за сценою
Щебечуть діти і співають птиці,
Шумлять на вітрі сквери і сади.
У вселюднім гомоні столиці
Не відчуваєш подиху біди.
Вона таїться в колесі і криці,
У дзвоні листя, в плескоті води.
І повняться тривогою зіниці,
І шлях веде з нікуди в нікуди. |
Мета: ознайомити учнів з будовою вуха — найважливішого приймача звуку людини; на основі розподілу звуків за частотами, розглянути інфразвук, ультразвук та способи їх застосування; з'ясувати, який вплив на живі організми мають різні звуки;
-розвивати вміння аналізувати фізичні, біологічні й хімічні явища, робити висновки;
-сприяти культурному й екологічному вихованню учнів.
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.
План уроку
1. Джерела звуку.
2. Поширення звуку.
3. Орган слуху людини.
4. Нечутні звуки.
5. Звук і живі організми.
6. Хочеш дізнатися більше? (Що спільного у кажана і підводного човна?) |
Мета уроку: - навчити учнів збирати електричне коло й вимірювати силу струму амперметром , дослідити чому дорівнює сила струму на різних ділянках кола;
- розвивати вміння креслити електричні схеми за малюнком та складати електричні кола за схемами;
- виховувати спостережливість та обережність при роботі з електричним струмом.
Тип уроку: урок –дослідження, контролю й оцінювання знань.
Обладнання: джерело струму, амперметр, ключ, елек¬трична лампочка на підставці, з’єднувальні проводи, ПК.
Конспект уроку.
1. Актуалізація опорних знань.
2. Інструктаж з техніки безпеки
3. Виконання лабораторної роботи.
4. Оформлення звітів про роботу.
5. Домашнє завдання. |
Мета: формувати вміння розв’язувати задачі, аналізувати умову, грамотно оформлювати задачі, робити необхідні висновки та креслення;
Розвивати логічне мислення;
Виховувати прагнення до самовдосконалення.
Тип уроку: закріплення , урок-подорож.
Обладнання: картки з завданнями.
План
I. Заливаємо пальне в баки ракети(теоретичний тур)
II. Зупинка на планеті розрахункові задачі.
III. Зупинка на планеті графічні задачі.
IV. Повернення додому (підсумок уроку)
V. Домашнє завдання.
Хід уроку.
Клас об’єднуємо в 2 групи(теоретичний тур виконують всі члени команди, а задачі яка команда виконає першою записує на дошці.) |
Мета: - показати зв'язок фізики з повсякденним життям, технікою й іншими науками;
- розвивати інтерес до вивчення фізики;
- виховувати спостережливість та уважність до природних явищ .
Обладнання : мірні циліндри на кожному столі, стаканчики лабораторні з водою на кожному столі, картки з задачами на кожному столі, біля дошки картки з написами фізичних тіл і фізичних явищ.
Тип уроку: узагальнення і повторення матеріалу.
хід уроку.
Десь, колись, в якійсь країні жив-був цар. Було у нього 3 сина. Старший був мисливцем , та таким завзятим , що щодня додому якусь живність приносив. Середній був відомий на все царство як модельєр, казав : «Я, мовляв, царство наше прославлю модним одягом, який сам же і пошию». А про меншого говорили , що він дитиною був, сам виріс, а дитиною так і залишився. Нічого вдома не робить, лише спостерігає за природою та в ігри грається. То солі в кружку насипле, зо дві жмені, а потім , як вода випарується звідти, кристалики виймає. А то почне воду з малого стакана у великий столовою ложкою переливати, та ще й на стакані великому за кожною ложкою щось малювати. Ну дитина , тобі, й годі. |
Зміст
§Радіохвилі.
§Інфрачервоні хвилі.
§Видиме світло.
§Ультрафіолетове випромінювання.
§Рентгенівське випромінювання.
§Гамма хвилі. |
Мета: сформулювати та записати в математичній формі другий закон Ньютона; пояснити залежність між величинами, що входять до формули цього закону; розвивати логічне мислення, вміння пояснювати вияви другого закону Ньютона в природі; формувати інтерес до вивчення фізики, виховувати працьовитість, відповідальність.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу.
Демонстрації: залежність прискорення тіла від сили, що діє на нього.
Обладнання: візок з легенькими колесами, обертовий диск, набір тягарців, пружина, блок, брусок. |
|
|